Multifunkčné gombíky

23. února 2012 v 13:29 | Andrejaa |  Návody

Už ťa nudia obyčajné a nevýrazné čiapky, rukavice či šály? Aj taká jednoduchá vec ako je gombík ich dokáže parádne oživiť. A pritom je to také jednoduché! :)


Jedným zo spôsobov je, že gombík na čiapku jednoducho prišiješ. Ak máš ale napríklad viac búnd, niekedy sa stane, že gombík ti s niektorou, ako sa hovorí "nesekne".


Vtedy vezmi gombík, "dobredržiace" lepidlo a zicherku.
No a postup už nemôže byť jednoduchší!: Zicherku len jednoducho prilep na gombík. Dbaj však na ich rozmery, aby zicherka nepretŕčala spod gombíka!

Takto si môžeš oživiť aj tašku, rifle, tričko, peračník, alebo hocičo iné, čo ťa napadne. A keď ťa prestane baviť, jednoducho ho odopneš. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katara Katara | Web | 25. února 2012 v 16:01 | Reagovat

To je nápad.. Akorát teď najít nějaký ten knoflík (gombík) ;) to už bude horší..
Mám se celkem blbě a nového je dost, články a hlavně máme teď nové učitele a učitelky ve škole.. To nesnáším. V hudební výchově mě učitelka (nová) seřvala za to, že se se mnou bavil jeden spolužák (ale hlavně že já nemluvila, ale to nic, no..). To bylo vlastně včera, plus ještě jsme měli dostat známky z němčiny a přírodopisu. Němčinu jsem celou podělala, to vím, nemohla jsem si vzpomenout na žádné slovíčko, a nemohla jsem se na to ani kouknout před hodinou, protože jsem ty slovíčka (myslím) nechala doma. Jsem fakt mamlas ;) Tak jsem čekala tak za 3 nebo 4 a nakonec to bylo to horší, takže mám za 4.. Za to jsem si mohla sama. Ale za přírodopis, to si ta učitelka u mě dost pohnojila! Měla jsem písemku napsanou na 2 a ona mi dala za 3 a ještě taktak.. To jsem nechápala. Navíc dávala blbě otázky, kdybych věděla, že tam chce napsat o těch tektonických deskách díky čemu se pohybují (což jsem měla napsané) a k tomu pak jakým způsobem, jakože bych to popsala, tak to tam napíšu.. Ale naučila jsem se to fakt tak i zpátky a ona si dovolí mi dát za 3. A to jsem měla štěstí, protože jsem měla 6/10 a 5/10 už byla za 4, tak super.. :( (jo, ještě bych dodala, že holčina, které jsem poradila tak třetinu písemky, dostala za 2.. fájn!) Ale úplně, úplně nejvíc mě naštval ředitel (ve čtvrtek). Má nás na angličtinu. Psali jsme slovíčka, které jsem se učila minulý měsíc tak 1 až 2 hodiny. A ještě když jsem byla nemocná, před týdnem, to tak asi půl hodiny až hodinu, jsem si je opakovala a celkem jsem si pamatovala. A pak, dostali jsme písemku na slovíčka (psali jsme je ve středu) a další den (čtvrtek) nám ředitel dával známky. A prý "no, a teď ti, co se na slovíčka podívali tak před hodinou, aby se neřeklo" (tím myslel ty, co dostali za 3!, takže bohužel i mě).. V tu chvíli jsem myslela, že se zvednu a hodím po něm židlí.. Prý, "před hodinou". Kdybych se na to podívala před hodinou, nevím nic! A kámoška, která se mnou seděla (radila jsem jí automaticky, protože je to nejlepší kámoška, aby neměla za 4, ona moc nevěděla), dostala za 2. Krása, hlavně že jsem jí takové asi 4 slovíčka poradila (ředitel jich dává -těch slovíček- asi 12 vždycky).
Jako všechny ty jehňátka malé jdou pryč? ;| .. To je hrozné.. Jo, už jsem ty jehňátka vyfotila, tak dám nějaké fotky na blog, akorát jsou tak dvě nebo tři (ty fotky, jehňata asi.. nevím, je to malé a mámy je chrání, tak jsem to nespočítala)..
A jo, jmenuju se Katka ;) Hrozné jméno, ale zvykla jsem si ^^ mám tři kámošky, které se jmenujou stejně a pak ještě v rodině, bratránkova manželka se taky jmenuje Katka ;) Hrozné, kolik těch Kačen je :D

2 Iva Iva | Web | 25. února 2012 v 16:34 | Reagovat

Díky, jo, přidej si mě, taky tě už mám mezi oblíbenými blogy :).
Jinak skvělý nápad! Na té šále vypadá skvěle :).. zrovna teď mi mamka poradila nový zlepšovák na mou "starou" čepici.. je to taková pletená z New Yorkeru a "zcuckovatěla". Vzala jsem nůžky a opatrně cucky a přebytečné nitě ostříhala.. je jako nová! :)

3 Katara Katara | Web | 25. února 2012 v 16:39 | Reagovat

Prosím tě, Andrea zní skvěle ;) A nebudu to řešit, každé jméno má vlastně něco do sebe a jak jsem zjistila, tak každá Katka má hromadu věcí společných. Je to až hrůza, jak jsou si všechny Kačeny podobné..
A chudák jehňátka. To je kruté, budeme protestovat :)
A my ještě psali vlastně z chemie a zeměpisu, takže se strašně těším, no ;| Ale mohla bych z chemie dostat za 2 a ze zeměpisu za 1, protože jsem to opravdu uměla (psali jsme z hlavním měst a států Evropy)
A u nás ve třídě jsou vlastně dvě Katky plus ještě já, takže tři ;) pak máme dva Matěje a dva Petry ;) hrůza, když učitelka vyvolá Katku, tak se všechny zeptáme: "Já?" :D A nejlepší bylo, když jsem byla ve třídě s těch Katek jen já a učitelka mě vyvolala a já automaticky: "Kdo, já?" a ona prý: "Jo, žádná jiná tu dneska není" a zasmála se ;)

4 Simone W. Simone W. | Web | 25. února 2012 v 18:52 | Reagovat

Čítanie je pre mňa relax. Vždy si naň nájdem čas, často aj na úkor školy. Je totrochu aj zlozvyk, možno sa ho časom zbavím. :-)

5 [ Bloody // BiBi ] [ Bloody // BiBi ] | Web | 26. února 2012 v 10:38 | Reagovat

Jé, ráda!:) napiš mi na fb, jak bys chtěla, aby desing vypadal ! :)
____________
Jednoduché a nakonec tak krásné! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama